Реалізація в громаді проєкту "Інтернет-субвенція"

В Іркліївській громаді реалізовується проєкт Міністерства цифрової трансформації України «Інтернет-субвенція», який дозволить жителям сіл Жовнине, Коврай, Першотравневе, Придніпровське, Старий Коврай, Степове, Тимченки, Червонохиженці, Чехівка, Журавлине, Мирне та 29 закладам соціальної сфери вперше отримати доступ до швидкісного оптичного інтернету.

Умовами надання субвенції є її спрямування на придбання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, що розташовані в населених пунктах, у яких відсутнє покриття волоконно-оптичними мережами та засновниками яких є територіальні громади.

За результатами розподілу коштів для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція» громаді надано субвенцію з державного бюджету в сумі 938 214 грн.

На сьогодні вже прокладено оптоволоконні лінії до сіл Чехівка, Червонохиженці, Тимченки та підключено в них 6 закладів соціальної сфери до швидкісного інтернету.

Інтернет-провайдером ТОВ «Аватор ІСП» продовжуються роботи по підключенню закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету та надаватимуться послуги протягом 24 місяців безкоштовно.

2    1