Проведено обласну виставку-конкурс „Нова українська школа Черкащини“

З  метою розвитку професіоналізму педагогічних працівників області, удосконалення регіональної системи освіти, популяризації кращого педагогічного досвіду та впровадження новітніх технологій у педагогічну практику на базі комунального навчального закладу „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради“ з 16.04.2024 по 19.04.2024 проведено обласну виставку-конкурс „Нова українська школа Черкащини“.

Педагогічні працівники Іркліївської територіальної громади гідно представили власний досвід.

Вітаємо переможців обласного конкурсу  «Нова українська школа Черкащини»!

1. Відзначено за висвітлення кращого досвіду організаційної діяльності з упровадження засад Нової української школи та популяризацію інноваційних здобутків на міжнародному та всеукраїнському рівнях Марію Вербу – завідувача філії, Світлану Ковтун- заступника завідувача філії, Людмилу Шаповал - вчителя інформатики філії «Скородистицька гімназія «Школа життєтворчості» КЗ « Іркліївський ліцей» за методичний посібник «Впровадження принципів виховання української національної та громадянської ідентичності в освітній процес»
  2. Нагороджено Дипломом ІІ ступеня за  представлені матеріали, які мають високий рівень методичного забезпечення  Ольгу Гриценко- директора, Тетяну Жигало, Наталію Старосилу – заступників з НВР, Людмилу Шевченко – заступника з ВР, Аліну Чорниш – педагога-організатора, Сергія Двірного – заступника директора з ГР КЗ «Іркліївський ліцей»,  Марію Вербу – завідувача філії
  3. «Скородистицька гімназія «Школа життєворчості», Наталію Литвишко – завідувача філії Тимченківська початкова школа, Віктора Пономаренка – завідувача філії Придніпровська гімназія,   за методичний посібник «Використання методу проєктів  в управлінській діяльності закладу освіти»
  4. Нагороджено Дипломом ІІ ступеня за  представлені матеріали, які мають високий рівень методичного забезпечення  Сергія Двірного – вчителя мистецтва, Олександра Жигало – вчителя фізичної культури, Віталіну Жмінько – вчителя предмету «Здоров’я, безпека та добробут», Ларису Сердюк – соціального педагога КЗ «Іркліївський ліцей», за методичний посібник «Інструменти для покращення ментального здоров’я здобувачів освіти»
  5. Нагороджено Дипломом ІІ ступеня за  представлені матеріали, які мають високий рівень методичного забезпечення  Інну Новікову – вчителя початкових класів Кліщинської гімназії ім. М.П.Старицького, за навчально-методичний посібник «Цікаве навчання з паличками Кюїзенера»
  6. Відзначено Дипломом ІІІ ступеня  Лілію Антосик – вчителя початкових класів Кліщинської гімназії ім. М.П. Старицького, за навчально-методичний посібник «Творчі завдання з української мови національно-патріотичного спрямування»
  7.  Відзначено Дипломом ІІІ ступеня Наталію Зінченко, Ніну Король, Галину Шевченко -  вчителів початкових класів  Васютинської гімназії, за навчально-методичний посібник «Ситуація успіху як одна з пріоритетних технологій у роботі вчителя НУШ»
  8. Відзначено Дипломом ІІІ ступеня  Ларису Макаренко - вчителя початкових класів КЗ «Іркліївський ліцей», за навчально-методичний посібник «Досліджуємо разом на уроках ЯДС»
  9. Відзначено Дипломом ІІІ ступеня Валентину Ткаченко – вчителя біології Вереміївської гімназії, за методичний посібник «Сучасні підходи викладання. QR –коди на уроках біології. 7 клас. Клас Птахи»

Успіхів в подальшій плідній праці на благо навчання та розвитку молодого покоління на мирній українській землі!