Підсумки засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших платежів та зайнятості населення

27 грудня 2023 року в актовій залі Іркліївської сільської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших платежів та зайнятості населення по Іркліївській сільській раді.

За підсумками роботи були прийняті такі рішення:

1. Продовжити проводити роз’яснювальну роботу з населенням і керівниками суб’єктів господарювання всіх форм власності з питань дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками та встановлення їм гарантій в оплаті праці.
  2. Рекомендувати суб’єктам господарювання:
  • підвищити заробітні плати працівникам до рівня середньої по виду економічної діяльності;
  • підвищити заробітні плати працівникам до рівня мінімальної;
  • переглянути вид оформлення трудових відносин ЗО, які оформлені за договорами ЦПХ;
  • зменшити кількість осіб з ознакою «не повний робочий час»