Інформація про висновок з ОВД

СТОВ «Лящівка» інформує про отримання висновку з оцінки впливу на довкілля № 20927/02/10-03-16/1 від 11.09.2023, виданий Управлінням екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, номер реєстраційної справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля 202112149124, планованої діяльності «Зберігання дизельного палива у двох наземних резервуарах об’ємом 55 м3 та 75 м3 та видача через одну паливо-роздавальну колонку, продуктивністю 40 л/хв за адресою: Золотоніський (Чорнобаївський) район, с. Лящівка».

Ознайомитися з Висновком з оцінки впливу на довкілля можна на:

- СТОВ «Лящівка», адреса: Черкаська обл., Золотоніський (Чорнобаївський) р-н, Іркліївська територіальна громада, с. Лящівка, вул. Миру, буд. 19А;

- Іркліївська територіальна громада, адреса: Черкаська обл., Золотоніський (Чорнобаївський) р-н, с. Іркліїв, вул. Соборності, буд. 2.