Програма «#Варто підтримка ветеранського бізнесу»

varto.png

Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради повідомляє про старт програми «#Варто підтримка ветеранського бізнесу». Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) захисників України на конкурсній основі.

Старт прийому заявок – 27 червня 2023 року. Останній день прийому заявок – 13 липня 2023 року. Мінімальна запитувана сума на проект – 500 000 грн. Максимальна – 3 000 000 грн.

На допомогу мають право:

• ветерани, члени їх сімей, члени сім’ї загиблих захисників України, належно зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Усі деталі – за посиланням

Програма #Варто відбувається у конкурсному форматі. Учасники будуть захищати бізнес-проєкти перед експертною радою.

відділ економічного розвитку та інвестицій
виконавчого комітету
Іркліївської сільської ради