«Формування спроможної освітньої мережі в Іркліївській громаді»

Сьогодні, 19.10.2023 року, за сприянням команди Регіонального Офісу U-LEAD у Черкаській області в особі Юлії ПОЛІЩУК, за участі заступника сільського голови з гуманітарних питань, працівників відділу освіти виконавчого комітету Іркліївської сільської ради, керівників закладів освіти, відбувся змістовний вебінар "Формування спроможної освітньої мережі в Іркліївській громаді".

Спікером вебінару був відомий національний експерт проєкту DECIDE з розвитку демократичних освітніх систем в громадах Сергій ДЯТЛЕНКО (м.Київ), який є визнаним фахівцем з питань організації та розвитку шкільної освіти.

Були обговорені актуальні питання:

- формування спроможної мережі закладів освіти в Іркліївській громаді,

- можливість створення ліцею нового типу на базі наявних закладів освіти,

- впровадження автономії закладів та функціонування централізованої бухгалтерії,

- особливості застосування нового Положення про атестацію педагогічних працівників, що вступило в дію з 1 вересня 2023 року.

Спілкування відбувалося у невимушеній та дружній атмосфері співробітництва та взаєморозуміння. За результатами учасники домовилися продовжити зустрічі вже в очному форматі для практичного втілення висловлених ідей.