27 квітня 2024 року минає 120 років від дня смерті М.П. Старицького.

Fotoram.io

27 квітня 2024 року минає 120 років від дня смерті М.П. Старицького, відомого, талановитого, творчого письменника-земляка.

Делегація Іркліївської громади на чолі із заступником Світланою Кучман, делегація Чорнобаївської громади на чолі із головою Сергієм Любивим та заступником начальника Золотоніської РВА Богданом Возняком, директором наукової бібліотеки ім.Михайла Максимовича ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, доцента кандидата історичних наук, головою Золотоніської районної організації НСКУ Григорієм Голишем, доктором філологічних наук, професором ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, головою обласної організації НСПУ Володимиром Поліщуком відвідали могилу та музей славетного генія в м.Києві. Вшанували пам'ять покладанням квітів на могилу земляка. Згадали життєвий і творчий шлях М.П.Старицького, відчули творчу атмосферу в садибі-музеї генія. Ми нащадки творчих. Хто не знає минулого, той не має майбутнього!