Шановні мешканці громади!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Іркліївська територіальна громада розпочинає процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Іркліївської територіальної громади.

В рамках підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Іркліївської сільської територіальної громади проводиться опитування мешканців та підприємців громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – це одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Опитування проводиться з метою визначення основних проблем, та напрямів розвитку громади. Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Іркліївської сільської територіальної громади.

 Для проходження опитування мешканців перейдіть за посиланням.

 Для проходження опитування підприємців перейдіть за посиланням.

Перегляди: 9131