До уваги жителів Іркліївської сільської територіальної громади!

cat and dog p5y1w8g4yrybz41nzmgzty6jjtg6vdl5woxok98exs

Шановні жителі громади, за повідомленням Золотоніської районної державної лікарні ветеринарної медицини з липня по вересень місяць спеціалістами ветеринарної медицини буде проводитися подвірне планове профілактичне щеплення проти сказу собак та котів.

Щеплення тварин буде проводитися безкоштовно.

Відповідно до статті 37 пункту 7 Закону України «Про ветеринарну медицину» власники тварин зобов’язані доставляти тварин у визначене місце або забезпечувати належні умови за місцем утримання тварин для проведення ветеринарного огляду, діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення. У разі необхідності забезпечувати надійну фіксацію тварини при проведенні маніпуляцій, транспортування (доставки) відібраних зразків тканини, крові інших матеріалів для діагностичних аналізів.

Про дату та час проведення щеплення буде повідомлено додатково лікарями ветеринарної медицини Вашої зони обслуговування.